Kurumsal

1980 yılında İstanbul / Güngören ilçesinde kurulan “BULUTPEN’’ DOĞRAMA CAM ÜRETİM SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.” Toplumumuza hizmet sunmak maksadı ile kurulan şirketimiz kısa sürede aluminyum doğrama ve – ısı cam üreterek sanayideki haklı yerini doldurarak, işverenlerin güvenini kısa sürede kazanmıştır. Daha sonraları yenilikçi çalışmalarına “alukap – alukulp – modofis – DSC - pakas ve bcb markaları adı altında, müşterilerine, güvenli, kaliteli üretimiyle inşaat ve üretim sektörüne hizmet vermeye devam etmiştir.

Pakas Çamaşır kurutma askılığı gelişen mimarinin üretmiş olduğu yeni nesil evlerde balkonlara aluminyum korkuluk yapılmasından dolayı bilinen çamaşır kurutma askıları estetik ve ergonomik yönden uyumsuz olmaktadır. Firmamızdan buna bir çözüm üretilmesi için bazı talepler geldi. Biz de bu talepleri değerlendirip bir çözüm üretmek için çalışma yaptık. Bu çalışmanın sonunda PKS-01 ürünü geliştirdik. Bu ürünle Tüyap'ın düzenlemiş olduğu 2011 pencere fuarına katıldık. Ürün üzerinde fuardaki almış olduğumuz tüketici izlenimlerinin olumlu olduğunu gördük. Fakat müşterilerimiz; • Bizim evimizde aluminyum korkuluk yok. • Bizim evimizde alüminyum ve demir de yok, • Bizim sitemizde dışarı çamaşır asmak yasak" Gibi talepler de bulundular. Biz bu talepleri değerlendirdik. Demire bağlanması için PKS-02'yi ürettik. Duvara bağlanması için PKS-03'ü ürettik. Dışarı çamaşır asılması yasak olan siteler için de PKS-04'ü ürettik

Temel insani ihtiyaçlarımızdan olan temizlik, günümüzde gelişen dünya ile kolaylaşmasının yanında küçülen yaşam alanları ile zorluklar da getirmektedir. İşte biz bu küçük yaşam alanlarındaki kurutma sorununu bu ürün ile sonlandırdık.

Halen müşterilerinin talebi doğrultusunda , engin hayal gücüne sahip tasarım kadrosuyla ihtiyaca uygun çeşitli ürün dizaynları yapılmış ürünlerle müşterilerine hizmet vermektedir. Umut ettiğiniz kazanç ve hayallere bizimle ulaşacağınıza inanıyoruz.

Misyonumuz

Firmamız , kaliteli ve planlı üretiminin yanında ,maliyet ve kalite standartlarına uygun üretimlerini devam ettirirken, ürünlerinde kaliteyi yaşam standardı olarak benimsemiştir. Üretiminde termin tarihlerine, kaliteye ve teknolojik uygulamalara azami gayret ederek çalışmalarını devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Yeniliklere önem vererek araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmak

Kaliteden taviz vermeden ekonomik ürünler tasarlamak.

Müşteri memnuniyeti kapsamında hızlı çözümler üretmek.

Üretim yaptığımız ürünler konusunda öncü firma olmak

Toplum ihtiyaçlarına, doğal çevreye yararlı olmak için sürekli gelişim içinde olmak.